ZAPŁAĆ BONEM TURYSTYCZNYM!

BON TURYSTYCZNY można wykorzystać na rodzinny zakup biletów w Sali Zabaw Tęcza. Szczegóły poniżej:

 1. Zgodnie z rozporządzeniem o Bonach Turystycznych, warunkiem skorzystania z bonu turystycznego jest zakup biletów wstępu oraz usługi dodatkowej łącznie. Jest to podstawowy zestaw usług turystycznych, które stanowią minimum do zrealizowania płatności bonem turystycznym. Wśród kupowanych biletówmusi znaleźć się bilet dla dziecka, którego bon dotyczy. W Sali Zabaw Tęcza jako usługę dodatkową proponujemy usługę gastronomiczną. Jest to talon, który może być zrealizowany w punkcie gastronomicznym na terenie obiektu. Każdy z talonów na wartość 10 zł.
 2. Bon Turystyczny można zrealizować przy kasie głównej w Sali Zabaw Tęcza tylko na bilet wstępu bez limitu. Obecnie nie ma możliwości zrealizowania bonu turystycznego online.
 3. Płacąc za pobyt w Sali Zabaw Tęcza proszę podać, ile biletów wstępu oraz ile ew. talonów na usługę gastronomiczną chce się kupić a następnie podyktować unikalny kod do płatności (otrzymany z ZUS przy aktywacji Bonu Turystycznego).
 4. Kasjer/kasjerka wprowadzi do systemu Państwa kod płatności oraz kwotę. Na numer telefonu podany przy aktywacji bonu przyjdzie SMS z informacjami: jaka kwota będzie pobrana oraz jaki podmiot chce pobrać tę opłatę. Jeżeli wszystko się zgadza, proszę podać jednorazowy kod, który również znajdzie się w treści SMS-a.
 5. Po wpisaniu kodu przez naszego kasjera, płatność Bonem Turystycznym zostanie dokonana – otrzymacie Państwo paragon, który jest jednocześnie biletem wstępu.
 6. W celu usprawnienia transakcji, proszę wcześniej przygotować 16-cyfrowy kod otrzymany z ZUS. Koniecznie trzeba mieć także przy sobie telefon z numerem, który został podany podczas rejestracji w systemie PUE ZUS, gdyż na ten telefon przyjdzie SMS z kodem potwierdzającym transakcję.
 7. W przypadku gdy kwota transakcji przekroczy wartość Bonu Turystycznego, różnicę można dopłacić gotówką bądź kartą płatniczą.
 8. Usługa gastronomiczna to talon o wartości 10,00 zł brutto do wykorzystania w celu nabycia artykułów żywnościowych – niestety nie ma możliwości zapłaty talonem na usługę gastronomiczną za napoje. Talon można wykorzystać na dowolną ilość posiłków na terenie Sali Zabaw Tęcza. Trzeba jednak pamiętać o zasadzie, że talony są niepodzielne. Talony na usługę gastronomiczną będą honorowane do 30.09.2022r.
  • W przypadku gdy wartość talonu jest niewystarczająca do pokrycia ceny, różnicę można dopłacić gotówką lub kartą płatniczą.
  • Nie ma możliwości zapłaty talonem i otrzymania reszty w gotówce.
  • Talony na usługę gastronomiczną można zakupić jedynie podczas zakupu biletów wejściowych.
  • Można kupić większą liczbę talonów, do czego serdecznie zachęcamy!

 UWAGA, WAŻNE!

Ze względu na obowiązujące przepisy dotyczące Bonu Turystycznego:

 • nie ma możliwości płatności bonem turystycznym za samą usługę gastronomiczną,
 • nie ma możliwości płatności bonem turystycznym za same bilety,
 • nie ma możliwości zapłaty talonem na usługę gastronomiczną za napoje.

„MAG-SIM” Magdalena Kuźma jest wpisana do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki pod numerem ewidencyjnym: 29658, numer wpisu do rejestru Marszałka Województwa Mazowieckiego: 9/2021

Posiadamy także gwarancje ubezpieczeniową wydaną przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S. A. nr M520270.

Widok na całą salę z poziomu stolika.

Widok na całą salę z poziomu stolika.

Najdłuższa zjeżdżalnia pontonowa w regionie!

Najdłuższa zjeżdżalnia pontonowa w regionie!

Małpi gaj z wieloma atrakcjami.

Małpi gaj z wieloma atrakcjami.

Szalona zabawa bez ograniczeń.

Szalona zabawa bez ograniczeń.

Mnóstwo atrakcji, trudno je zliczyć.

Mnóstwo atrakcji, trudno je zliczyć.

Aż 3. piętrowa konstrukcja zabawowa.

Aż 3. piętrowa konstrukcja zabawowa.

Atestowany sprzęt polskiej produkcji.

Atestowany sprzęt polskiej produkcji.

Najlepsze imprezy urodzinowe!

Najlepsze imprezy urodzinowe!